cropped-Yeni-Logo-DP-Koz-Favicon.png
DP KOZMETİK

Murat AKGÜL

1960 yılında kurmuş olduğumuz DP Kozmetik ile tüm Kuaför Salonları için en iyi Mobilya ve Koltuk Tasarımları için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.
HAKKIMIZDA BİLGİLER

HAKKIMIZDA

Kuaför ve berber mobilyaları sektöründe hizmet veren firmamız DP Kuaför Mobilyaları 1960 yılında babamız Ali AKGÜL tarafından Eminönü Zaza Han’da faaliyet göstermeye başlamıştır.


Ürün kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destekle 50’den fazla ülkeye kuaför ekipmanları sunabilen firmamız, farklı tasarım seçenekleriyle de kuaför ve berber salonlarının taleplerine cevap vermektedir.

DP Kuaför Mobilyaları, berber koltukları, kuaför tezgâhları, kuaför koltukları başta olmak üzere kuaför ve berber salonlarının tüm mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarına yönelik üretim yapmaktadır.

Kuaför ve berber salonlarının ihtiyaçlarını yılların getirdiği birikim ve tecrübe ile hızlı bir şekilde çözebilecek olan DP Kuaför Mobilyaları web sitemiz, mail adresimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaramızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.
2

Şubemiz ile

Size daha yakın olmak adına şube sayımızı artırıyoruz.

500+

Mutlu Müşteri

Sayısız müşterimizin isteklerini yerini getirdik.

650+

Salon Tasarımı

Kuaför Salonlarının Tasarımlarını tasarladık.

62

Yıllık Tecrübe ile

Tasarımlarımıza daha iyilerini kattık.

Başarının sırrı yoktur. Hazırlık, sıkı çalışma ve başarısızlıktan öğrenmenin sonucudur.

Murat AKGÜL
cropped-Yeni-Logo-DP-Koz-Favicon.png
GÖRÜNEN ŞIK TASARIMLARIN YORUMLARI

Müşteri Yorumları

Tasarımlarını yapmış olduğumuz Kuaför Salonlarının bizim için yapmış olduğu yorumları dikkate alarak bizi neden tercih etmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

Tasarımlarımızı Sürekli Olarak Geliştirmeye Devam Ediyoruz.

İşinde uzman kadromuz her gün yeni fikirler ile toplantı yapıp daha iyisini sizlere sunmak için çalışıyor.